Open/Close Menu Консалтингова компанія

Другого липня 2018 року, на підприємстві ТОВ «Александрійська машинобудівна група» співробітники компанії ДРАКАРІС та спеціалісти з нотифікованого органу сертифікації (Словаччина), провели сертифікаційний аудит підприємства. Метою аудиту, була перевірка виконання ТОВ «Александрійська машинобудівна група» вимог європейських стандартів щодо продукції, яку виготовляє підприємство. Під час аудиту, перевірявся виробничий процес, якість контролю на всіх етапах та кінцевого контролю, відповідність продукції європейським гармонізованим стандартам (EN), зокрема маркування, вимоги безпеки, експлуатаційна документація.
Підприємство продемонструвало високий рівень культури виробничого процесу, зокрема, дуже багато уваги приділялося техніці безпеки під час аудиту. Робочі місця укомплектовані підручними засобами, необхідними для роботи. Окремо хотілося б виділити чистоту в виробничих приміщеннях та на робочих місцях. Під час виробництва, використовується сучасне швейцарське обладнання, зокрема лазери для обробки металу, штампувальні, фрезерні та інші станки. Це дозволяє проводити практично будь-які операції з металом, якісно проводити його обробку. Це одне з небагатьох підприємств регіону, яке освоїло та широко використовує технологію плавки чавуну та заліза, виплавляючи для своїх потреб деталі будь-яких розмірів та форми.
Сертифікаційний аудит був задовільним. ТОВ «Александрійська машинобудівна група підтвердило, що продукція товариства, відповідає високим вимогам європейської спільноти. Розпочати експорт до країн ЄС, компанія зможе згодом, після технічного оформлення Сертифікату відповідності СЕ.
А наша компанія дякує керівництву компанії, адміністративному персоналу, за цікаво проведений час, та бажає розвиватися в такому ж дусі.

CategoryНовости

DRACARIS 2018. Все права защищены

 

Заказать звонок

Спасибо за обращение, мы свяжемся с вами как можно скорее.

Замовити дзвінок

Дякую за звернення, ми зв'яжемося з вами як можна швидше.